MOJE CESTA

Ahoj, zdraví Vás Anet, milovnice cestování, dobrého jídla, zakladatelka projektu Mama Travel a současně pracující máma malého neposedy.

Jsem Anet

Profesní střípky

Vystudovala jsem cestovní ruch v Jihlavě, kde jsem prožila pár úžasných let, na které stále ráda vzpomínám. Vyzkoušela jsem si práci ve školní cestovní agentuře a současně jsem za studentských let psala do on-line cestovatelského časopisu.

 

Po studiích jsem se vrátila do rodného Hradce Králové a začala pracovat pro cestovní kancelář Firo Tour a následně Blue Style. Takže si dovolím tvrdit, že mám bohaté zkušenosti, jak s prodejem zájezdů, tak s oblíbenými destinacemi. Mimo to Vám ráda poradím, jak vyrazit na vlastní pěst a nenatlouct si nos. O službách, které nabízím, si můžete přečíst zde.

 

 

Od konce roku 2023 mám vlastní cestovní agenturu Mama Travel a jsem vděčná za Vaši důvěru při výběru ideální dovolené. Neváhejte nám poslat dotaz s poptávkou. Vyhněte se tak nekonečnému bloumání po webovkách cestovek a nechte výběr kvalitního hotelu a služeb na profesionálech.

Proč Mama Travel?

K myšlence založení projektu Mama Travel a následně cestovní agentury mě dovedla jedna nezapomenutelná dovolená, ta rodičovská 🙂

 

Nejspokojenější jsem, když mám cestovatelské plány ideálně spojené s gurmánským zážitkem. A jak se říká, spokojená maminka, spokojená rodinka, a tak jsem začala ukazovat cestování i mému synovi. Chci ho tím naučit samostatnosti, aby si uměl poradit v rozmanitých situacích a zároveň si užít každý den na plno. Ráda bych, aby poznal, že respekt a pokora je ctnost. Chci mu ukázat rozdíly mezi lidmi a kulturami, aby pochopil, že na konci cesty všichni jsme na jedné lodi..

 

Na blogu najdete zajímavé tipy na výlety a delší cesty nejen s dětmi. Na své si přijdou i páry, nebo singl cestovatelé. Zásobovat Vás budu i aktuálními informacemi z cestovního ruchu. Na sociálních sítích sdílím aktuální výhodné nabídky cestovních kanceláří a současně i momentky z našeho Mama Travel života. Odkazy najdete tady.

Projekt Mama Travel spojuje můj pracovní a osobní život v jednu linku. Prvotním impulsem k založení byla moje touha po seberealizaci a kreativitě. Pořád je přede mnou velký kus cesty, ale už teď vím, kam chci, aby trasa směřovala. Cílem je budování dlouhodobé spolupráce s mými spokojenými klienty i obchodními partnery. Ráda se stanu Vaším osobním cestovním poradcem, který Vám vždy umí vytvořit nabídku na míru a dobře poradit. Dále chci tvořit obsahu pro Vás, kteří chcete být aktivní, chcete si rozšiřovat obzory, poznávat sebe i svět, vzdělávat se, žít zdravě pro sebe i své děti, nestát na místě. Pojďme spojit naše cesty – v Mama Travel se o Vás postaráme za každých okolností.

“ Skvělá dovolená začíná snem, který Vám pomohu zrealizovat. ”

Jsem Anet

Anet

Toulky Thajskem