MOJE CESTA

Ahoj, zdraví Vás Anet, milovnice cestování, dobrého jídla, zakladatelka projektu Mama Travel a současně máma na plný úvazek.

Jsem Anet

Pracovní popis

Vystudovala jsem cestovní ruch v Jihlavě, kde jsem prožila pár úžasných let, na které pořád ráda vzpomínám. Vyzkoušela jsem si práci ve školní cestovní agentuře a k srdci mi přirostl dětský plavecký klubík, kde jsem dělala recepční. Současně jsem za studentských let psala do on-line cestovatelského webu.

 

Po studiích jsem se vrátila do Hradce Králové a setrvala v oboru. Pracovala jsem pro cestovní kancelář Firo Tour a následně Blue Style. Takže si dovolím tvrdit, že mám bohaté zkušenosti, jak s prodejem zájezdů, tak s oblíbenými destinacemi. 

Z finančních i časových důvodů jsem vrhla do světa marketingu ve spolupráci s firmou Seznam.cz, kde jsem zůstala až do narození syna Jakuba. Vzhledem k propracovanému vzdělávacímu systému, jsem si mohla udělat kurz copywritingu a texty na blog se mi píšou s lehkostí sobě vlastní (většinou).

 

Aktuálně jsem doma s dítětem na rodičovské dovolené – jak se tomu v Čechách honosně říká 🙂

 

Ač je mé dítko z těch náročnějších, ostatně jako každé jiné, spojila jsem síly s kamarádkou profesionálkou v cestovních ruchu a společně prodáváme dovolené pořádané ověřenými cestovními kancelářemi. Mimo to Vám ráda poradím, jak vyrazit na vlastní pěst a nenatlouct si nos. O službách, které nabízím, si můžete přečíst zde.

Prostě a jednoduše o mně

Jsem veselá a usměvavá holka z Hradce, kde bydlím se svou rodinou v nástavbě menší bytovky. Za barákem máme dva záhony, kde se amatérsky snažíme o zahradničení. S přítelem Tomem vychováváme syna Jakuba a venčíme kokřici Mandy. 

 

Vedeme ne/obyčejný život plný každodenních radostí, nástrah a taky stereotypu. Vaření, praní, uklízení a celý tenhle kolotoč mě dovedl k myšlence založení projektu Mama Travel.

 

Nejspokojenější jsem, když mám cestovatelské plány ideálně spojené s gurmánským zážitkem, možná je to diagnóza, nebo nemoc z povolání, kdo ví. 

 

Tyhle plány se po narození syna trochu změnily, časový harmonogram a vlastně celý program teď přizpůsobuji hlavně jeho potřebám a dětským zájmům. Ale co si budeme, baví nás to všechny. Vy co máte děti znáte, jak to chodí – změna programu vyhrazena 🙂

 

Cestování je pro mě životní styl, který chci ukázat i svému synovi. Chci ho tím naučit samostatnosti, aby si uměl poradil v těžkých situacích a zároveň si užít každý den na plno. Ráda bych, aby poznal, že respekt a pokora je ctnost. Chci mu ukázat rozdíly mezi lidmi a kulturami, aby pochopil, že na konci cesty všichni jsme na jedné lodi..

Projekt Mama Travel spojuje můj pracovní a osobní život v jednu linku. Prvotním implusem k založení byla moje touha po seberealizaci a kreativitě. Pořád je přede mnou velký kus cesty, ale už teď vím, kam chci, aby trasa směřovala. Cílem je tvoření obsahu pro Vás, kteří chcete být aktivní, chcete si rozšiřovat obzory, poznávat sebe i svět, vzdělávat se, žít zdravě pro sebe i své děti, nestát na místě. Asi správně tušíte, že to nebude pouze o cestování, i když to je to hlavní téma celého mého projektu. Zajímám se o přírodu, udržitelnost, ekologii, přirozenou a výživnou stravu se zdravým rozumem. Současně se těším i na inspiraci od Vás.

“ Cestování je životní styl, není to jen o cestách do exotických krajin a drahých dovolených. Je to o pobytu v přírodě, o výletu do sousedního města, o čase stráveném s rodinou a přáteli. ”

Jsem Anet

Anet

Toulky Thajskem