Služby pro Vás

Turecko

Nabídka zájezdů

Poslední dobou mi přijde, že koupit si zájezd přes cestovní kancelář je ostuda. Proč jako nejedete na vlastní pěst? Možná proto, že nechcete a tečka.


Cestovní kanceláře, které jsou na našem trhu, mají kvalitní a garantované produkty. Všechno zařídíte pod jednou střechou a nemusíte se strachovat, že se špatně odbavíte on-line, jestli bude na cílovém letišti čekat taxík a zda mají pro Vás v hotelu opravdu připravený pokoj.


Je to služba pro cestovatele, kteří mají rádi jistotu, chtějí si odpočinout a neřešit organizaci.


Současně může překvapit i lepší cenou, než zakoupením služeb zvlášť. Ne vždy je dovolená s cestovkou dražší. V mimosezóně se dají vychytat krásné akce a v sezóně mohou být last minute nabídky výhodnější, než kombinace služeb na vlastní pěst.


Nabídka zájezdů je nepřeberná, tolik hotelů, možností stravy, dopravy až by se z toho jednomu zatočila hlava. Proto jsem tu já, v aktuálních nabídkách cestovních kanceláří se velmi dobře orientuji a ráda Vám poradím s výběrem těch pravých služeb přímo pro Vás. Už nemusíte trávit hodiny u počítače, srovnávat hotely, ceny pojištění a hledat recenze.


Jak to funguje? Na základě Vašich požadavků Vám připravím nabídku na míru a společně vybereme a zajistíme Vaši skvělou cestu. Můžeme vše vyřešit on-line, pokud máte raději osobní kontakt a jste z Hradce Králové a okolí, Vaše požadavky probereme nad šálkem dobré kávy. Nabízím Vám přátelský a profesionální přístup, který nekončí zaplacením zálohy na dovolenou. 


Jsem autorizovaným prodejcem cestovních kanceláří, se kterými mám uzavřenou řádnou smlouvu o prodeji zájezdů a dalších služeb.

Služba je zdarma, nebojte se na mě obrátit.

Konzultace

Službu konzultace jsem se rozhodla nabízet, protože vím, že je těžké se rozhodnout, vystoupit z komfortní zóny a začít cestovat. Ať už s dětmi nebo sami. 

 

Každý někdy potřebuje popostrčit, aby začal žít svůj sen. Ráda Vám poradím, jaká destinace bude pro Vás ta pravá. Projdeme spolu všechna pro a proti a sestavíme individuální itinerář cesty.

 

  • Chcete začít cestovat, rádi byste si koupili letenky, ale nevíte jak na to?
  • Jezdili jste dřív často na dovolené, ale nyní s dětmi Vám chybí odvaha?
  • Chcete všechno probrat a naplánovat, ale nemáte nápady a realizace pokulhává?

Nebojte se na mě obrátit. Jsem tu pro Vás.

Na ceně se spolu domluvíme 🙂

E-book

Co je to ten E-book? Jedná se o knížku v digitální podobě, kterou si můžete číst ze svého telefonu, počítače, tabletu, nebo klidně vytisknout.

Dnešní doba e-knihám přeje, jen je potřeba vybírat ty s kvalitním obsahem. Za svou tvorbou si stojím a pokud nebudete spokojeni s kvalitou zpracování, garantuji Vám vrácení peněz.

Již brzy 🙂

Proč s Mama Travel by Anet

Jsem profesionálka se srdcem na správném místě. Léta praxe mluví za mě. Umím poradit, jsem empatická a nebojím se řešit komplikace, když nastanou. Cestovala jsem s batůžkem na zádech a letenkou v ruce, jezdím ráda i s cestovními kanceláře a hlavně vím, jak to chodí s dětmi na cestách.

Bude mi ctí, když si pro plánovaní Vašich cest vyberete mě. Ať už přečtením mého blogu, společným výběrem Vaší dovolené, nebo zakoupením E-Booku.

 

Těším se na Vás.

Zkušenosti

Skvělé reference

Dlouhodobá spolupráce

Profesionalita