Služby pro Vás

Turecko

Konzultace a nabídka zájezdů

Vážení klienti,

jsme tu pro Vás, abychom Vám připravili nezapomenutelnou dovolenou na míru. Každou nabídku pečlivě připravuji osobně ve spolupráci s prověřenými cestovními kancelářemi.

 

Spolupracuji s cestovními kancelářemi, které mají kvalitní a garantované produkty.

 

Nabídka zájezdů je nepřeberná, tolik hotelů, možností stravy, dopravy až by se z toho jednomu zatočila hlava. Proto jsme tu my, v aktuálních nabídkách cestovních kanceláří se velmi dobře orientujeme a ráda Vám poradím s výběrem těch pravých služeb přímo pro Vás. Už nemusíte trávit hodiny u počítače, srovnávat hotely, ceny pojištění a hledat recenze.

 

Jak to funguje? Na základě Vašich požadavků Vám připravím nabídku na míru a společně vybereme a zajistíme Vaši skvělou cestu. Můžeme vše vyřešit on-line, pokud máte raději osobní kontakt, Vaše požadavky probereme nad šálkem dobré kávy. Nabízím Vám přátelský a profesionální přístup, který nekončí zaplacením zálohy na dovolenou. 

 

Jsem autorizovaným prodejcem cestovních kanceláří, se kterými mám uzavřenou řádnou smlouvu o prodeji zájezdů a dalších služeb.

Těším se na Vaše poptávky.

Proč dovolená s Mama Travel?

 • Individuální přístup
  Každý můj klient je jedinečný a zaslouží si exkluzivní osobní přístup. Rádi Vám poradíme, které místo bude pro Vás to pravé. Projdeme spolu všechna pro a proti a sestavíme individuální plán cesty.
 • Zkušenosti a praxe v cestovních ruchu
  Při tvorbě nabídek vycházím z osobních zkušeností z destinací a znalosti konkrétních hotelů. Každý rok absolvuji několik školení a zahraničních cest, abych byla stále v obraze.
 • Spolupráce s prověřenými partnery
  Mými obchodními partnery jsou jen renomované cestovní kanceláře působící na českém trhu, které mají řádné pojištění proti úpadku. Nejčastěji spolupracuji s CK Blue Style, Canaria Travel, Čedok, Exim tours, Fischer, TUI, Victoria Tours a další menšími partnery, kteří působí v cestovním ruchu již několik let.
 • Finanční jistota
  Ušetřím Vám nejen čas při hledání Vaší vysněné dovolené, ale hlavně peníze. Za svůj zájezd nezaplatíte více, než u CK, ale dostanete mnohem více.
 • Třešnička na dortu
  Ode mě máte vždy něco navíc, veškeré praktické a důležité informace Vám podám pravdivě a srozumitelně. K Vašemu zakoupenému zájezdu dostanete tipy na výlety a zajímavá místa v destinaci. Naše služby nekončí zaplacením dovolené, budeme Vám stále k dispozici během dovolené i po ní. Vždy se zajímáme o Vaši zpětnou vazbu po návratu z dovolené

Nebojte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás a Vaši bezstarostnou dovolenou.

Kam se s námi můžete vypravit?

Naše nabídka zájezdů je různorodá stejně tak jako Vaše cestovatelské chutě a vášně.

 • Rodinná dovolená u moře
 • Poznávací zájezdy
 • Eurovíkendy
 • Relaxační pobyty
 • Exotika
 • Lyžařské zájezdy vlastní dopravou, autobusem i letecky
 • Zájezdy na míru

Stačí si vybrat a můžete vyrazit 🙂

Proč s Mama Travel by Anet

Jsem profesionálka se srdcem na správném místě. Léta praxe mluví za mě. Umím poradit, jsem empatická a nebojím se řešit komplikace, když nastanou. Cestovala jsem s batůžkem na zádech a letenkou v ruce, jezdím ráda i s cestovními kanceláře a hlavně vím, jak to chodí s dětmi na cestách.

Bude mi ctí, když si pro plánovaní Vašich cest vyberete mě. Ať už společným výběrem Vaší dovolené, přečtením mého blogu, nebo lajkem na sociálních sítích.

 

Těším se na Vás.

Zkušenosti

Skvělé reference

Dlouhodobá spolupráce

Profesionalita