Cesty nejen s dětmi

Milé čtenářky a milí čtenáři, současní i budoucí cestovatelé,


vítám Vás na mém webu a věřím, že jsem vytvořila (a stále na tom pracuji) virtuální místo, kam se budete rádi vracet.


Určitě Vás zajímá, co na blogu najdete. Budu Vám sem postupně vkládat tipy a inspiraci na výlety a delší cesty s dětmi. Ovšem nejen s nimi, protože ačkoli jsem máma, můj celý život se netočí jen v dětském světě.


Můžete se těšit na odpolední aktivity, celodenní výšlapy, odpočinkové trasy, vícedenní cesty za dobrodružstvím po Čechách i do zahraničí. Nejezdíme na půl roku do Asie, ani nelezu s miminkem v nosítku po skalách (i když kdo ví, co bude :)). Snažím se inspirovat rodiče, že i s dětmi se dá zažít parádní čas na cestách a rodičovská dovolená (která není tak úplně dovolená v pravém slova smyslu a podle mě úderem 3 let věku dítěte nekončí) nemusí být jen o uklízení, praní a vaření. Na své si přijdou i rodiče větších dětí, kteří hledají inspiraci na společné výlety.


Také Vám chci ukázat, že cestování nemusí být nutně drahá záležitost. A nízkonákladová cesta neznamená jenom kempování u babičky na zahradě, i když i to má své kouzlo a mě to v dětství bavilo. Samozřejmě každý delší výlet, který nezahrnuje kolečko kolem baráku, většinou něco stojí. Osobně jsem měla na tento čas našetřeno a současně jsem nedávno začala (částečně) i pracovat. Nejen o tom se dočtete v záložce Moje cesta .


Uvítám Vaši zpětnou vazbu včetně zajímavých tipů na cesty od Vás. To, že píšu blog o cestování, konzultuji a prodávám zájezdy, neznamená, že jsem všude byla a všechno vím 🙂 Ráda se naopak nechám inspirovat a něco se dozvím.


A kde se můžeme potkat? Na mých webových stránkách, v sekci Blog budu postupně přidávat inspirativní články. Aktivní jsem na Facebooku, kam dávám poměrně detailní popisky cest, na YouTube můžete shlédnout naše cestovatelská videa a odebírat kanál Mama Travel, aby Vám neunikla žádná novinka. Najdete mě i na Instagramu, který je hlavně o fotkách, případně krátkých reels.


Věřím, že tento web pro Vás bude nejen inspirací, ale i příjemným místem klidu v jinak uspěchané době.


Vaše Mama Travel by Anet

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *